Angelika & Oskar / Plener w Rogalinie

Categories Teledyski

Tym razem wybraliśmy się wraz z parą młodą i ich pieskiem Benji oraz Anią i Tadkiem z FreshartStudio do Pałacu w Rogalinie by nagrać teledysk i wykonać sesję plenerową. Rogalin to położona niedaleko Poznania wieś słynąca z ciekawej historii, kompleksu pałacowo-parkowego i największego w Europie skupiska pomnikowych dębów. Mówiąc w skrócie – było zjawiskowo. Mieliśmy do dyspozycji ciekawą architekturę, malowniczą przyrodę, piękną parę młodą i głowę pełną pomysłów – czego chcieć więcej. To już druga nasza sesja plenerowa w tej miejscowości – pierwszą możecie zobaczyć tutaj. Dla wszystkich par z Głogowa planujących wyjazd dodam, że Rogalin to niecałe 2h jazdy od Głogowa (lekko ponad 100km).

Poniżej kilka zdjęć z making of. Wiele osób pytało nas czy używaliśmy do nagrania sceny drona. Odpowiedź znajdziecie na zdjęciach 🙂

Zapewne oglądając teledysk zwróciliście uwagę na scenę przed pałacem – gdzie para tańczy zupełnie sama. Zobaczcie jak wyglądały kulisy tej sceny. Po sfilmowaniu ujęcia nasza para „aktorów” dostała gromkie brawa od sporej widowni i życzenia pomyślności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *